Graafiline disain ja veebidisain

Oleme sulle abiks firmasümboolika ja kodulehe kujundamisel. Samuti valmistame sulle trükiseid alates visiitkaartidest kuni autokleebisteni.

Logo

Kui tahad oma konkurentidest eristuda, siis on sul vaja peale parema toote või teenuse veel väljapaistvat visuaalset väljendust.

Hind al. 179€

Visiitkaardid

Meie käest saad tellida kujunduse koos tasuta trükkimisega. Esimesed 100 visiitkaarti trükime meie omal kulul.

Kujundamise hind al. 39€

Veebileht

Veebilehtede valmistamisel kasutame enamasti populaarset ja võimalusterohket WordPress sisuhaldustarkvara.

Hinnad al. 159€

Veebihooldus

Veebileht nõuab regulaarset hooldust! Kui juhtub halvim ja sinu veeb rikutakse, suudame selle taastada loetud minutitega.

Alates 12€/kuu

Muud teenused

Oleme abiks ka plakatite, flaierite, autokleebiste, reklaambännerite ja muude trükiste kujundamisel. Iga projekti puhul mõtleme kindlasti sinuga kaasa ja pakume võimalikke lahendusi.

Kui sul on mingeid muid põnevaid mõtteid seoses kujundamise või veebiprogrammeerimisega, siis arutame seda ja proovime leida lahendusi.

Konsultatsioonid ja hilisem kasutajatugi

Kui sul on küsimusi enne teenuse tellimist, siis küsi kindlasti tasuta konsultatsiooni! 

Et sa ka tulevikus hätta ei jääks, osutame sulle kõikvõimalikku abi seoses tellitud teenustega. See puudutab eelkõige veebilehe haldamist ja turvahooldust. 

Kaugabi

Kui sul tekib veebilehega (WordPress) probleeme ja sa tahad, et meie selle lahendaks, aga soovid ise protsessi jälgida, et järgmine kord ise hakkama saada, siis pakume arvuti kaugabi teenust. Saame kuvada sinu ekraani enda kasutajatoe arvutis ja ka hiirt jms juhtida. Ühendus on krüpteeritud ja turvaline.

Võta ühendust ja uuri.